Новини
22БЕР
Українська Прем'єр-Ліга вітає Романа Григорчука із Днем народження!
![](/glide/uploads/2403/1K5wfUmIIWz5enzym9aNBKtTlYF-iBTR.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=01ee11260651e5d23dc5a426427fec0c)
Головному тренеру ФК "Чорноморець"
Шановний Романе Йосиповичу!
Прийміть сердечні вітання із Днем народження! Із вашою постаттю пов'язані яскраві сторінки життя одеського "Чорноморця". І уявити без Вас український футбол сьогодні майже неможливо.
Нехай у Вашому житті завжди будуть місця для приємних сюрпризів, величних перемог та людського щастя, а найкращі та найяскравіші матчі у тренерській кар'єрі будуть ще попереду. І головне - скорішої перемоги Україні!
З повагою,
Колектив Української Прем'єр-Ліги.