Новини
14КВІ
Українська Премʼєр-Ліга вітає Валерія Пересоляка із Днем Народження
![](/glide/uploads/2404/FzPQh26JXXGA0zliV_qIBwREKbn_9GHJ.png?w=900&h=540&fit=contain&s=2cc1896cb0df53f7d0c637fb35bea0c1)
Президенту ФК "Минай"
Під вашим керівництвом ФК «Минай» пройшов усі рівні українського професійного футболу і закріпився у найвищому дивізіоні. Не зважаючи на злети і падіння, «Минай» завжди знаходить у собі сили піднятись і показати хороші результати, і ця весна яскравий тому доказ!
Саме ваша віра і наснага із року в рік допомагає вашому клубу розвиватися і ставати краще. Ваша амбітна натура зробила неоціненний внесок у футбол Закарпаття, і ми впевнені, ви не збираєтесь зупинятись на досягнутому.
Вітаємо із Днем Народження та бажаємо успіхів, натхнення та різноманітних перемог, як футбольних, так і загальнодержавних!
З повагою,
колектив Української Прем’єр-Ліги.