![](/glide/uploads/2405/SrMfKrWqU_OVHcsuCAh7ZJdC4Z6EuuT8.png?w=900&h=540&fit=contain&s=38a37c14edaf52a7f5b6807f4a7039f3)
На першому етапі ми традиційно опитали спортивних журналістів та партнерів. Своїх номінантів назвали: Sport.ua, UA-Футбол, Sport Arena, Terrikon, Футбол 24, Динамоманія, Український Футбол, sport-express.ua, FootBoom, спортивна редакція телеканалу Дім. На другому етапі у соціальних мережах Української Прем’єр-Ліги своїх фаворитів обирали глядачі.
У підсумку, вболівальники проголосували за представників «Динамо» - нападника Владислава Ваната та головного тренера Олександра Шовковського!
Ванат набрав 57% голосів у Instagram та 51,5% у Google Form.
Шовковський удостоївся 53% голосів вболівальників у Instagram та 54% у Google Form.
Нагадаємо, що у центральному матчі 26-го туру VBET Ліги підопічні Олександра Шовковського у меншості перемогли «Дніпро-1» (2-1). А Владислав Ванат у компенсований час забив переможний гол.
Вітаємо лауреатів!