25ТРА
"Динамо" перемогло "Рух" в гостях

Кияни завершили чемпіонат на мажорній ноті

У Львові завершився матч 30-го туру VBET Ліги, у якому місцевий "Рух" приймав "Динамо". Львівʼяни перед стартом матчу мали шанси на потрапляння до Ліги конференцій, але для цього потрібно було брати очки в матчі проти "Динамо", а також розраховувати на невдачі "Дніпра-1" та "Полісся" у паралельних матчах.

Гра на "Арені Львів" завершилася перемогою киян із рахунком 2:1. На початку другого тайму суперники обмінялися голами: Самба Діалло вивів гостей вперед, а Роман Дідик повернув рівність на табло. Але на 77-й хвилині Антон Царенко забив переможний гол.

Таким чином, "Динамо" завершило чемпіонат на другій позиції. "Рух" фінішував шостим.

Найдовші безвиграшні серії «Руху» з одним клубом в Чемпіонатах України (2020 – 25.05.2024)

Ігри​   Баланс   Суперник​   Початок           Завершення   Рахунок (поле)

7*     =2-5​      Шахтар​       23.09.2020

7*     =2-7​      Динамо​       17.10.2020

5​      =1-4​      Дніпро-1      09.05.2021​       08.03.2024​     1:0 (г)

5*​    =5-0​      Минай​           24.10.2021

5*    =5-0​      Олександрія​  31.10.2021

4      =2-2      Ворскла​         23.08.2020​     19.10.2022     1:0 (г)

4​      =2-2​      Колос            15.08.2021​      02.03.2024     1:0 (г)

Примітка: *серія триває.