25ЛИП
«Полісся» почало виступ в єврокубках з поразки від «Олімпії»

На відміну від «Динамо», яке виставило з перших хвилин матчу з «Партизаном» перевірених бійців, «Полісся» надало шанс новачкам. Але це не має дивувати, оскільки і тренер у команди новий — Імад Ашур (перед цим тренував «Дніпро-1» U-19), і нових футболістів у виїзному складі делегації житомирян було майже 50%.

В стартовому складі гостей вийшло четверо новачків — воротар Волинець, захисники Майсурадзе і Сарапій, вінгер Гуцуляк. Гості з України, незважаючи на не дуже високу зіграність, намагалися створювати загрозу воротам словенців, але в плані злагодженості дій футболісти «Олімпії» виглядали трохи краще.

На початку другого тайму господарі забили свій м’яч, використавши прорахунки житомирян, а вже у компенсований час «Олімпія» збільшила свою перевагу — 2:0.

І тепер цю фору команді Ашура доведеться компенсувати за тиждень.

«Олімпія» (Словенія) — «Полісся» (Україна) — 2:0

Голи: Флоруц (56), Пінту (90+2).

«Полісся»: Волинець — Майсурадзе (Тейлор, 57), Чоботенко, Сарапій, Михайліченко — Крушинський, Таллес, Мустафаєв (Козак, 57) — Гуцуляк (Пайшао, 68), Назаренко — Будківський (Брістріч, 61).