15ВЕР
«Полісся» після перемоги над «Вересом» наблизилося до власного рекорду в УПЛ

Вдруге поспіль «Верес» зазнав поразки, вигравши перший тайм. Так було 1 вересня у домашньому матчі з «Лівим Берегом» (Руслан Степанюк забив на 15-й хвилині, гості тричі забили в другому таймі, у підсумку — 1:3), так вийшло сьогодні у виїзному матчі з «Поліссям».

Микола Гайдучик забив швидкий м’яч дуже красивим ударом головою після навісу Владислава Шарая. Команда Олега Шандрука мала ще декілька можливостей розписатися у воротах Євгенія Волинця, але скористатися ними не вийшло.

А після перерви «Полісся» перевернуло гру на свою користь. Героєм став Олександр Назаренко. Спочатку він з лівого флангу подав на дальній кут воротарської, куди вихором влетів Олексій Гуцуляк — 1:1. А потім реалізував пенальті, який арбітр призначив після особистого перегляду повторів.

Таким чином «Полісся» здобуло перемогу з рахунком 2:1 і збільшило безпрограшну серію в УПЛ до 10-ти матчів. До повтору клубного рекорду на рівні елітного дивізіону залишилася ще одна гра.

Команда Імада Ашура набрала 13 очок, наздогнала «Олександрію» в турнірній таблиці, випередила її за додатковими показниками і очолила таблицю. А «Верес» залишився на 13-й сходинці з чотирма очками.