16ВЕР
«Колос» в оновленому складі перервав триматчеву програшну серію

Господарі поля в заключному матчі 6-го туру виставили з перших хвилин дуже оновлений склад, в якому знайшлося місце двом дебютантам УПЛ (Болівар з Венесуели, Краснічі з Косова), дебютанту команди Козіку та двом вихованцям клубної системи — Криворучку та Гусолу, які на двох в цьому сезоні в УПЛ зіграли в перших п’яти турах 108 хвилин.

Але саме Криворучко, Гусол та Болівар стали співучасниками швидкого взяття воріт ЛНЗ — на 10-й хвилині Третяков забив перший м’яч за «Колос».

Гості від такого шокового початку відійшли ближче до середини першого тайму, а Пахолюка у воротах «Колоса» двічі страхував їх каркас (удари Яшарі та Топалова). Але зберегти свої володіння у недоторканості не вдалося: в середині другого тайму Момо на ближній стійці зумів відірватися від захисника і головою переправив м’яч у сітку після подачі Бойко з кутового.

В цілому обидві команди могли оформити свій другий гол — як до перерви, так і після неї. Проте у підсумку сталася нічия — перша для ЛНЗ в нинішньому сезоні (команда Андреса Карраско набрала 10 очок і ділить 4—6 місця в турнірній таблиці з «Кривбасом» та «Рухом») і третя для «Колоса» (команда Олександра Поздєєва з трьома очками — третя з кінця таблиці).

Ковалівці перервали триматчеву програшну серію, а для ЛНЗ це перша гостьова нічия з квітня, безнічійна гостьова серія клубу в УПЛ перервалася.