05ЖОВ
«Верес» перервав безвиграшну домашню серію і зіпсував свято тренеру «Зорі»

Невдало завершила «Зоря» 680-й матч в історії виступів у Чемпіонаті України. Луганська команда повела у рахунку після голу Ігоря Горбача (асистував йому Денис Антюх), але ще до перерви «Верес» відновив паритет у рахунку — це чорногорець Марко Мрвальєвич головою замкнув навіс Михайла Протасевича.

А в другому таймі спрацювала бразильська зв’язка команди Олега Шандрука. Яго підхопив м’яч в центрі поля, знайшов коридор для пасу на хід Луану, який скористався падінням захисника «Зорі», змістився трохи правіше і низом по мокрому від дощу газону пробив у лівий від себе кут воріт з-за меж штрафного.

Рахунок 2:1 приніс перемогу «Вересу», який перервав одну з найдовших у своїй біографії безвиграшних домашніх серій, і зіпсував настрій керманичу «Зорі» Младену Бартуловічу — в нього сьогодні день народження. У луганської команди залишилося 12 очок (вона ділить в турнірній таблиці 5—7 місця із ЛНЗ та «Рухом»), а рівненська команда набрала 9 очок і наздогнала «Карпати» та «Ворсклу» (10—12 місця).

Найдовші безвиграшні домашні серії «Вересу» в історії Чемпіонату України (1992—2024)