05ЖОВ
«Олександрія» досі не перемагала «Рух» в Чемпіонаті УПЛ

Сім з восьми матчів між «Олександрією» та «Рухом» в Чемпіонаті УПЛ завершилися унічию (ще один — на користь львів’ян), а на полі «Олександрії» — усі чотири.

Команда Руслана Ротаня отримала унікальну можливість перервати цю серію завдяки пізньому голу Олександра Філіппова, який дочекався помилки Дмитра Ледвія під час розвитку атаки від воріт, обіграв захисника і пробив повз голкіпера. Так перервалася суха серія «Руху», яка до початку цього матчу налічувала 450 хвилин.

Але вже у компенсований час португальський захисник Мігель Кампос наступив на ногу Ігорю Краснопіру у власному штрафному, а рефері Дмитро Панчишин після дуже довгого перегляду епізоду на моніторі призначив 11-метровий, який реалізував сам постраждалий — 1:1.

Це був перший осінній гол «Руху» в УПЛ. Після розгрому «Інгульця» (5:0) 30 серпня команда Віталія Пономарьова тричі поспіль зіграла унічию з рахунком 0:0 («Ворскла», «Динамо», «Колос»). Незабивна серія львів’ян склала 389 хвилин (без урахування компенсованого часу).

Таким чином «Рух» повторив клубний рекорд (чотири нічиї поспіль), а під керівництвом Пономарьова 10-й раз зіграв унічию на виїзді. Руслан Ротань на чолі «Олександрії» 10-й раз зіграв унічию вдома і продовжив безпрограшну серію в УПЛ до 13-ти матчів.

А ще варто зазначити, що це була шоста (!) поспіль нічия у протистояннях «Олександрії» та «Руху».

Найдовші безгольові серії «Руху» в УПЛ (2020—2024)