19ЖОВ
«Динамо» здобуло перемогу №710 в історії виступів в Чемпіонаті України

Для «Оболоні» це був 40-й матч в Чемпіонаті УПЛ, але останні ювілеї столичному клубу не вдаються: розгромна поразка — в 30-му матчі, розгромна поразка — наразі.

Для «Динамо» цей матч мав свій підтекст — остання зустріч двох клубів на полі «Оболоні» завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0 (це був матч Кубку України минулого сезону). І відповідь столичного гранда вийшла переконлива.

Вже у першому таймі команда Олександра Шовковського вигравала — 3:0, а по перерві довела справу до 5:1. Другий гол динамівців у матчі став 100-м, забитим командою в усіх турнірах під керівництвом саме Шовковського. А перемога стала 710-ю в історії виступів «Динамо» в Чемпіонаті України.

Також кияни продовжили свою безпрограшну серію до 11-ти матчів (10 перемог, одна нічия).