Назад VBET Українська Премʼєр-Ліга. 7-й тур Матч №56 PDF
Глядачі: 1008
Температура: 24°C
22ВЕР
«Верес» врятувався від поразки, але продовжив безвиграшну домашню серію

Лише на 90+7-й хвилині матчу «Верес» врятувався від домашньої поразки від «Інгульця», причому Марко Мрвальєвичу довелося вдруге пробивати 11-метровий удар, щоб оформити взяття воріт. Чорногорському форварду господарів поля (та й усій його команді) пощастило, що при першому ударі Олексій Паламарчук раніше, ніж дозволено правилами, залишив лінію воріт. Тому невдало виконаний пенальті вдалося перебити, а другу спробу балканець вже не зіпсував.

«Верес» загалом дуже добре провів другий тайм, підсилили гру заміни, а два джокери відзначилися голами (окрім Мрвальєвича — ще й Дмитро Кльоц). Але сталося це після того, як команда Олега Шандрука програла перший тайм «Інгульцю» з рахунком 0:2. Обидва м’ячі забили захисники — Станіслав-Нурі Малиш та Володимир Вілівальд.

Василь Кобін був близьким до першої виїзної перемоги в УПЛ, але втримати її не вдалося. І його особиста безвиграшна серія збільшилася вже до 20-ти матчів в гостях.

А «Верес» продовжує збільшувати свою безвиграшну домашню серію. Нинішня налічує вже шість матчів, це другий за довжиною цикл без перемог в клубній історії.

Після цієї нічиєї «Верес» (5 очок в 7 матчах) — на 13-му місці в турнірній таблиці, «Інгулець» (4 очки в 7 матчах) — на 14-му місці.

Найдовші безвиграшні домашні серії «Вересу» в Чемпіонатах України (1992—2024)