Назад Favbet Ліга. 17-й тур Матч №98 PDF
Температура: -3°C
06ГРУ
«Шахтар» — «Олімпік» — 3:0

46-й поспіль, безпрограшний матч «гірників»!

Останній матч на полі «Шахтаря» між цими командами рік тому завершився бойовою нічиєю (2:2). «Гірники» в тому поєдинку лише на третій компенсованій хвилині уникнули поразки. Принаймні не на гірший результат гості сподівалися і цього разу. Але, іспит лідерами чемпіонату (минулого туру «Олімпік» поступився «Динамо» 1:3) скласти не вдалося.

Господарі цього разу діяли обачніше, впевненіше й не залишили супернику жодних шансів зачепитися за очки в цьому поєдинку.

Перший гол у воротах олімпійців побував уже за чотири хвилини ігрового часу. Для «Шахтаря» цей гол став 1800-м в Чемпіонатах. А вже після перерви за впевненого контрою м’яча «гірники» ще двічі забили та довели рахунок до розгромного.

У підсумку перемога «гірників», які не знають поразок у Чемпіонатах вже 46 матчів поспіль!