Назад Favbet Ліга. 17-й тур Матч №102 PDF
Температура: -3°C
07ГРУ
«Колос» — «Дніпро-1» — 4:0

Ковалівці здобувають вкрай важливу перемогу

Сьогодні на київському стадіоні відбувся один із найважливіших матчів у боротьбі за вихід до першої шістки ІІ етапу Favbet Ліги. У підсумку «Колос» виграв у «Дніпра-1»: можливо, саме цей результат і виявиться вирішальним у долі обох команд.

Що цікаво, й третій поєдинок 17 туру завершився з великим результатом. Щоправда, на відміну від гри в Олександрії, «Колос» не став відкладати перемогу на другий тайм, уже до перерви відкривши рахунок.

Після 15-хвилинного відпочинку «Дніпро-1» розкрився, а «Колос», діючи строго в обороні й на контратаках, зумів не просто втримати позитивний результат, а й збільшити його до розгромного.

4:0 – підопічні Костишина здобувають дуже важливу перемогу в боротьбі за Групу 1 ІІ етапу сезону.