Назад Favbet Ліга. 21-й тур Матч №123 PDF
Температура: 10°C
04БЕР
«Маріуполь» — «Ворскла» — 3:0

Підопічні Олександра Бабича здобувають першу перемогу в 2020 році

Після того, як полтавці ледь не позбавили очок «Динамо» в Києві та перемогли вдома «Шахтар», результат їхнього матчу на Півдні України став дещо несподіваним. Очевидно, два поєдинки забрали у підопічних Юрія Максимова надто багато сил, отож на третій їх не вистачило.

Уже з перших хвилин матчу стала помітною очевидна перевага господарів поля. Маріупольці більше володіли м’ячем, частіше атакували, мали більше голевих моментів.

До перерви перевага футболістів приймаючої команди втілилась у один забитий м’яч, однак після відпочинку вони надолужили своє, довівши рахунок до великого.

3:0 – «Маріуполь» упритул наблизився до «Колоса», й доля шостого місця вирішиться в останньому турі регулярного етапу.