Назад Favbet Ліга. 23-й тур Матч №138 PDF
Температура: 5°C
14БЕР
«Львів» — «Карпати» — 1:1

У львівському дербі знову нічия

Втім, цього разу за таким результатом виглядає один із найдраматичніших матчів сезону у Favbet Лізі!

Перший тайм зустрічі більше нагадував попередні поєдинки цих команд: багато боротьби, доволі значний відсоток браку в передачах, не дуже велика кількість голевих ситуацій.

Різниця в тому, що «Карпати» зуміли відкрити рахунок, отож повторення результату 0:0 цього разу не могло статися.

По перерві «Львів» доволі швидко зрівняв рахунок. Опісля на полі мала місце напружена боротьба, де «містяни» все ж небезпечніше контратакували.

Розв’язка настала в останні 10 хвилин.

Спочатку «Карпати» не реалізували пенальті, після чого, за кілька хвилин, таке ж зробив один із гравців «Львова». Емоції головних тренерів команд за наслідком цих епізодів неможливо змалювати!