Назад Favbet Ліга. 28-й тур Матч №166 PDF
28ЧЕР
Маріуполь — Дніпро-1 — 2:1

Маріупольців беруть реванш у дніпрян

Очікувалося, що після вкрай драматичного припинення виступів у Кубку України підопічні Бабича перебуватимуть у певній психологічній ямі, яка створить додаткові шанси для суперника.

Втім, перший тайм їхнього матчу з дніпрянами спростував подібні очікування. Крім того, що «Маріуполь» ішов на перерву за рахунку 2:0, він іще мав кілька небезпечних моментів. Причому, що цікаво, господарі поля не придумали чогось надзвичайного, просто ловлячи гостей на контратаках. Зрозуміло, що «Дніпро-1» прогнозовано більше володів м'ячем.

Після перерви, отримавши відповідні інструкції від Михайленка, його підопічні понеслися вперед. Тиск на ворота «Маріуполя» зріс у кілька разів, моментів забити «Дніпро-1» мав чимало. Втім, навіть маючи на гравця більше, гості не зуміли вирвати нічию.