Назад Favbet Ліга. 29-й тур Матч №171 PDF
05.07.2020. Неділя, 19:30
Температура: 39°C
05ЛИП
«Зоря» — «Олександрія» — 2:2

Луганці переривають програшну серію з городянами, яка налічувала три матчі, але…

…від цього підопічним Віктора Скрипника навряд чи легше. Вчора «Динамо» поступилося «Шахтарю», тож сьогодні «Зорі» випала відмінна нагода випередити киян, та піднятися на друге місце.

Реалізувати ж на практиці цю нагоду виявилося не так вже й просто. Схоже, підопічні Володимира Шарана стали незручним суперником для луганців цього сезону: три поразки і одна нічия в очних зустрічах.

Початок матчу був за господарями, які горіли бажанням забити, але натомість пропустили першими. Перед перервою рахунок вдалося зрівняти, а після перепочинку й вийти вперед. Спроби дотиснути суперника й збільшити перевагу зазнали невдачі. А за чверть години до кінця зустрічі пенальті у ворота господарів реалізував Третьяков і встановив остаточні 2:2 на табло, які дозволили «Олександрії» перервати чотириматчеву програшну серію у Favbet Лізі.