Температура: 7°C
06ЛИС
«Дніпро-1» — «Колос» — 0:2

Дніпряни знову поступилися ковалівцям

Стартовий поєдинок 9 туру Favbet Ліги відкривало протистояння двох команд, які попереднього ігрового дня поступилися. Рішучість намірів обох перемогти засвідчили стартові хвилини, що минули в активних діях із обох боків. У цей ігровий проміжок ініціативою цілком володіли господарі, натомість гості майже безупинно оборонялися. Й ось, щойно вирівнявши гру, підопічні Руслана Костишина зуміли вийти вперед. Для колективу Ігоря Йовічевіча це стало справжнім шоком, хоча приймаюча команда продовжувала володіти м’ячем, атакувати, подавати кутові, словом – нагнітати обстановку на полі. Такий же сценарій мав місце по перерві, тим не менше, повторився хід подій у першому таймі – дніпряни більше володіли ініціативою, а забили знову ковалівці. 0:2 – «Дніпро-1» знову поступився «Колосу».

Ковалівці пропускали м’ячі в УПЛ 17 гостьових ігор поспіль – і врешті перервали неприємну серію!