Назад Favbet Ліга. 13-й тур Матч №86 PDF
Температура: -3°C
12ГРУ
«Динамо» — «Колос» — 2:2

На стадіоні ім. Лобановського результативна нічия

Однією з особливостей другого матчу суботньої частини 13 туру Favbet Ліги стало те, що обидва його учасники не дорахувалися частини футболістів основи – з різних причин. Імовірно, цей аспект треба шукати серед причин того, що в першому таймі гра на стадіон ім. Лобановського була вкрай обережною та небагатою не голеві моменти – причому з обох боків. Іншою причиною такого розвитку подій на полі слід вважати те, що «Колос» є однією з найкращих команд Чемпіонату України за грою в обороні, тож підопічні Руслана Костишина дуже вміло перекривали атакувальні пориви динамівців. Тайм №2 став, до певної міри, протилежністю першого: такої кількості подій, які вмістили ці 45+ хвилин, вистачило би на кілька зустрічей! Періодично на полі мала місце занадто емоційна реакція гравців обох команд. Як наслідок – ми побачили кілька вилучень, пенальті, врешті, те, чого не було до перерви, – забиті м’ячі. Команди почергово виходили вперед, а фінальним підсумком поєдинку в морозному Києві стала результативна нічия – 2:2.

Динамівець Віктор Циганков забив 55-й м’яч в УПЛ, а ковалівці продовжили безвиграшну серію в Чемпіонаті до чотирьох матчів, утім, це здобуття очок їх напевне порадувало.