Назад Favbet Ліга. 18-й тур Матч №120 PDF
Температура: 5°C
14БЕР
«Шахтар» — «Десна» — 4:0

Донеччани перемагають чернігівців із великим рахунком

Два матчі неділі, які почались одночасно о 17:00, сприймалися всіма як своєрідна демонстрація розстановки сил нагорі турнірної таблиці Favbet Ліги. Важливий аспект цих ігор полягав також у тому, що дві команди – «Шахтар» і «Динамо», на тижні мали складні випробування в Європі, натомість їхні суперники відпочивали. Поєдинок у Києві почався у загалом обережному руслі – обидві команди вивчали одна одну. «Гірники» частіше володіли м’ячем, чернігівці сподівалися на улюблені контратаки. Деякі з них були по-справжньому небезпечні, однак рахунок у першому таймі відкрили господарі поля. По перерві «Десна» кинулася відіграватися, створила кілька моментів. Але впродовж останньої 20-хвилинки донеччани тричі забили, таким чином вирішивши долю всієї зустрічі.

Чернігівці таким чином перервали безпрограшну серію.