Назад Favbet Ліга. 20-й тур Матч №134 PDF
Температура: 8°C
04КВІ
«Ворскла» — «Шахтар» — 0:2

«Гірники» перемагають на виїзді

Один із ключових поєдинків 20 туру Favbet Ліги – зустріч команд із лідируючої групи – очікувалася, зрозуміло, із особливим хвилюванням, навіть трепетом. І ці очікування були виправдані сповна – матч видався цікавим, динамічним, багатим на голеві епізоди та інші пам’ятні події. По перерви «Шахтар», хоч і діючи в гостях, володів ініціативою, частіше бив по воротах і мав більше моментів провести гол. «Ворскла» ж атакувала рідше, що, врешті, позначилося на результаті стартової 45-хвилинки – 1:0 на користь донеччан. Зі стартом другого тайму полтавці кинулися атакувати, зосередивши в нападі великі сили. Втім, за наслідком цього, їм довелося частково пожертвувати захистом, що й, очевидно, призвело до другого пропущеного м’яча. У подальшому підопічні Юрія Максимова дуже старалися відігратись, близькими до взяття воріт були Степанюк і Чеснаков, утім, фінальним рахунок не зазнав змін.

Другий гол Жуніора Мораеса став для нього 100-м у рамках Чемпіонату України!