Назад Favbet Ліга. 22-й тур Матч №152 PDF
Температура: 3°C
16КВІ
«Львів» — «Олександрія» — 3:1

Підопічні Анатолія Безсмертного покращують турнірне становище

Очевидно, тримаючи в пам’яті майбутній матч у Кубку України, гості вийшли на поле «Арени Львів» у дещо експериментальному складі. Не зовсім звичною була й тактична установка «Олександрії» – команда грала з трьома центральними захисниками. Й буквально до останньої 10-хвилинки першого тайму все це працювало на користь гостей: вони ні в чому не поступалися господарям поля, й у грі, де було вдосталь спортивної боротьби, підопічні Володимира Шарана почували себе цілком комфортно, врешті, відкривши рахунок. Здавалося, що з таким результатом команди підуть на перерву, втім, за коротким проміжок часу галичани зуміли провести аж два голи. У таймі другому «Олександрія» оперативно провела багато замін, випустила більше атакувальних футболістів, пришвидшила темп гри, однак усе завершилося ще однією контратакою львів’ян, за допомогою якої був оформлений остаточний підсумок зустрічі – 3:1.

Приємно відзначити, що перед матчем півоборонець приймаючої команди Шина отримав приз найкращого гравця березня!