Температура: 27°C
11СЕР
«Динамо» — «Минай» — 2:0

Столична команда здобуває третю перемогу на старті сезону

У перенесеному матчі 1 туру VBET Ліги чемпіон України приймав команду із Закарпаття. Як і очікувалося, гості віддали ініціативу господарям, маючи намір максимально використовувати контратаки. Кияни, натомість, майже безроздільно володіли м’ячем, утім, до перерви голеві епізоди поблизу гостьових воріт виникали доволі рідко. Два з них завершилися взяттям воріт. Маючи доволі комфортний рахунок, «біло-сині» в другому таймі продовжували контролювати хід подій на полі, періодично створювали небезпечні моменти, «обкатуючи» деяких футболістів, які зазвичай не виходять у стартовому складі. «Минай» намагався гостро атакувати, ці випади ставали гострішими під завісу матчу, однак результат першого тайму не змінився – 2:0.

Для Мірчі Луческу ця перемога – 160-та домашня тренерська в УПЛ.