Температура: 23°C
07СЕР
«Шахтар» — «Олександрія» — 1:2

У новому сезоні – перша суперсенсація

Загальновідома істина – команда, яка посеред тижня зіграла в єврокубках, може часом видати несподіваний результат під час футбольного вік-енду в регулярному Чемпіонаті. Значною мірою цією обставиною слід пояснити несподіваний хід подій у сьогоднішньому матчі на НСК. Коли команди йшли на перерву, рахунок висвічував 2:1 на користь гостей, які спочатку відкрили рахунок, а після того, як суперник його зрівняв, – знову вийшли вперед. Причому для цих двох м’ячів олександрійцям, по суті, знадобилася така ж кількість контратак. Зрозуміло, що перерві підопічні Роберто Де Дзербі кинулися рятувати ігрове становище. Й кілька разів вони були дуже близькі до забитого м’яча. Втім, також слід підкреслити, що «Олександрія» дуже грамотно діяла в обороні, тож кількість голевих моментів у виконанні «гірників» не була захмарною. Останній вони втратили приблизно за три хвилини до закінчення основного часу матчу – гості втримали перемогу.

Для команди з Кіровоградщини це друга поспіль «вікторія» над донеччанами.