Температура: 24°C
07СЕР
«Рух» — «Верес» — 2:1

Львів’яни переривають серію поразок

Не можемо знати, чи такий був план на гру тренерського штабу львів’ян, однак розвиток подій на полі в стартові хвилини примушує згадати поняття «бліцкриг»: уже на 7 хвилині господарі поля перемагали – 2:0. Таким чином «Рух» ефективно втілив у голи два свої моменти, поставивши суперника у стан розгубленості. Рівнянам знадобився певний час, аби знайти свою гру, й по-справжньому активними вони стали наприкінці першого тайму. Втім, коли вже здалося, що до перерви рахунок не зміниться, «Верес» таки відквитав відставання завдяки ефектному голу (цей тур узагалі багатий на красиві взяття воріт). По перерві львів’яни знизили оберти, діючи, як сталося, по рахунку. Натомість «Верес» майже безупину атакував, намагаючись вирвати принаймні нічию. Однак рахунок першого тайму не змінився – 2:1.

«Рух» шостий матч поспіль завершує без нічиїх.