20-й гол в УПЛ може забити чернігівець Владислав Калітвінцев

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків) провела 51 гру в УПЛ.

Всього зіграно 4 матчі: +1=1-2 м’ячі 2-5 – в УПЛ

На полі Десни – 1 матч: +0=1-1 м’ячі 1-3

Останній матч на полі Десни – 20.03.2021. 19-й тур Чемпіонату України-2020/2021

Голи: 0:1 – М. Чуже (45+1), 0:2 – М. Чуже (90+3).

Цікаві факти та можливі події

Десна може пропустити 50-й гол на своєму полі в Чемпіонатах (ще 1 м’яч).

Десна на своєму полі не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор: +4=1.

Переможний клубний рекордний серіал Десни триває в УПЛ 3 гри.

Гольова гостьова клубна рекордна серія Дніпра-1 з 28 червня 2020 року триває в Чемпіонатах впродовж 18-ти ігор – 28 м’ячів.

50-й матч в УПЛ може провести Тарас Завійський (Десна), Артем Довбик (Дніпро-1).

20-й гол в УПЛ може забити Владислав Калітвінцев, 15-й – Олексій Гуцуляк (обоє – Десна).

20-й гол на клубному рівні у всіх турнірах може забити Максим Дегтярьов (Десна).

Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів УПЛ може зазнати 30-ї поразки своїх підопічних.

14СЕР
«Десна» — «Дніпро-1» — 2:1

Супердрама в Чернігові

Чернігівська команда видимо не бажає збавляти крейсерський хід, набраний нею на старті. Що тим більше вражає, пам’ятаючи про її значні кадрові втрати влітку. От і в першому таймі поєдинку з «Дніпром-1», позначеному, крім іншого, травмами й вимушеними замінами з обох боків, «Десна» перегравала суперника. Ця перевага в підсумку втілилась у черговий гол Безбородька, хоча моментів господарі поля створили більше. Натомість гості за 45 хвилин тільки раз влучили у ствір воріт. По перерві справи в команди Ігоря Йовічевіча ще погіршилися: чернігівці майже бездоганно грали в обороні, при цьому їхній суперник мав спочатку на одного гравця менше, а потім на двох – щоразу через вилучення. Втім, якраз після цього сталися найцікавіші події! Спочатку «Дніпро-1» зробив, здавалося, неймовірне – за таких обставин зрівняв рахунок. І от коли виникла думка, що гості вивезуть із Чернігова нічию, господарі поля таки вирвали перемогу – 2:1.