Матч 4-го туру VBET Ліги «Львів» — «Олександрія»: статистичне прев’ю

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький) провів 7 ігор в УПЛ.

Історія зустрічей

Всього зіграно 10 матчів: +3=4-3 м’ячі 11-11 – всі в УПЛ

На полі Львова – 5 матчів: +1=2-2 м’ячі 6-6.

Останній матч на полі Львова – 16.04.2021. 22-й тур Чемпіонату України-2020/2021

Львів – Олександрія – 3:1

Голи: 0:1 – Д. Устименко (30), 1:1 – Е. Антві (39), 1:2 – І. Брікнер (430, 1:3 – Н. Нич (56).

Цікаві факти та можливі події

Олександрія може забити 300-й гол (ще 1 м’яч) або зазнати 110-ї поразки в УПЛ.

Львів може 40-й раз в УПЛ зіграти внічию.

На своєму полі Львів може зазнати 30-ї поразки або пропустити 100-й домашній гол (ще 3 м’ячі).

Безнічийна клубна рекордна серія Олександрії триває в Чемпіонатах 12 ігор: 4 перемоги та 8 поразок.

Львів не перемагає в УПЛ 5 ігор поспіль: =2-3, а пропускає голи впродовж 7-ми матчів – 12 м’ячів.

20-ті голи на клубному рівні у всіх турнірах можуть забити Кирило Ковалець, Максим Третьяков (обоє – Олександрія).

15-й гол в УПЛ може забити Сергій Політило (Львів), 10-й – Дмитро Шастал (Олександрія).

15СЕР
«Львів» — «Олександрія» — 1:1

Іще одна нічия – тепер у Львові

Дуже багатим на різноманітні події видався заключний матч недільної програми 4 туру. «Львів» та «Олександрія» вийшли на гру максимально мобілізованими, тож якийсь час це мало як наслідок дуже напружений футбол із невеликою кількістю гострих моментів. «Розкупорив» поєдинок нереалізований пенальті від господарів поля, що, з одного боку, вселило натхнення у приїжджу команду, а з другого – ще більше мобілізувало приймаючу. Команда в червоному стала діяти ще наполегливіше, однак «Олександрія», віддавши перевагу контратакувальним діям, створила більше нагод, аби відкрити рахунок. І коли здалося, що перший тайм таки завершиться без голів, «Львів» відкрив рахунок завдяки чудовому удару Ренана зі штрафного. На початку другого тайму галичани віддали ініціативу супернику, пропонуючи тому атакувати. Тривалий час це давало змогу зберегти потрібну перемогу, втім, «Олександрія» таки використала нагоду зрівняти рахунок. По тому, що цікаво, саме гості демонстрували більшу активність і були ближчі до виграшу, однак найреальніший момент провести гол мали саме господарі. В підсумку свої нагоди не реалізували ні ті, ні ті – 1:1.