Температура: 26°C
21СЕР
«Чорноморець» — «Шахтар» — 0:3

Донеччани здобувають виїзну перемогу

Очевидним фаворитом цього матчу вважали «гірників», і впродовж усіх 90+ хвилин ігрова перевага гостей не викликала сумніву. Втім, варто згадати те, що фактично 80 хвилин гості діяли в більшості через вилучення господарів поля – за наслідком цього команда Юрія Мороза, без сумніву, змушена була змінити первинний план на гру. Після червоної картки «моряки», як здалося, тривалий час не могли впоратися з невдалим ходом подій – їхній суперник у цей час створив чимало моментів забити, один із яких завершився голом. Видно було, що «Чорноморцю» дуже потрібна певна перерва, тож у другому таймі одесити із завзятістю почали виправляти становище. Однак вищий клас «Шахтаря» позначився як на плині гри, так і на її результаті. Підопічні Де Дзербі впевнено контролювали хід подій на полі й зуміли відзначитися ще двічі – 3:0 на їхню користь.