Температура: 24°C
27СЕР
«Чорноморець» — «Олександрія» — 2:2

Результативна нічия в Одесі

6 тур VBET Ліги стартував у Одесі протистоянням команд із різних частин таблиці. Зрозуміло, що перемога була більше потрібна господарям поля – з огляду на турнірне становище. Втім, хоч одесити й намагалися тримати хід подій на полі під контролем, а все ж саме олександрійці небезпечніше атакували й, відповідно, моментів створили більше. Натомість форвардів «Чорноморця» в першому таймі зазвичай або складно було помітити на полі, або ж якщо вони й зустрічалися з м’ячем, то в середині поля. Господарі по-справжньому активізувалися наприкінці першого тайму. Ця активність отримала продовження на початку другої половини гри – за 10 хвилин після її поновлення підопічні Юрія Мороза змарнували два поспіль чудові нагоди відкрити рахунок. Минуло кілька часу, й голеві епізоди стали виникати поблизу протилежних воріт (особливо неймовірним був удар Цурікова – то був би гол року!). А потім у поєдинку настала кульмінація! Голева «засуха», котра мала місце до останньої 20-хвилинки, була пробита цілою купою м’ячів. Так, однією з причин цього стала велика кількість помилок, що їх почали допускати оборонні ланки обох колективів. Утім, факт залишається фактом: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2 – початок туру дуже багатообіцяючий!