Температура: 22°C
11ВЕР
«Шахтар» — «Дніпро-1» — 2:0

Донеччани здобувають домашню перемогу

Для команди Ігора Йовічевіча, яка продовжує перебувати у стадії становлення, такі матчі стають своєрідним тестом на зрілість. Справді, до тимчасової перерви в Чемпіонаті дніпряни підійшли, маючи загалом дуже хороші показники в турнірній таблиці, й сьогодні багато хто очікував від них підтвердження цього. Обидві команди вийшли на очну зустріч у майже оптимальних складах, і в цілому треба зауважити, що перший тайм протікав за сценарієм «гірників»: вони не тільки частіше володіли м’ячем – це було прогнозовано, а й створили більшу кількість моментів поблизу воріт суперника, який тут дозволяв чимало «вольностей». Другий тайм у цілому продовжив «стилістику» першого: донеччани володіли ініціативою, дніпряни за нагоди дуже небезпечно «огризались» (у цьому плані слід виокремити їхнього центрфорварда Довбика). Зігравши в практичному руслі, «гірники» досягли свого, відзначившись удруге – 2:0.