Температура: 24°C
11ВЕР
«Рух» — «Зоря» — 1:1

Недільна частина 7 туру починається нічиєю

Непрогнозованість і деяку алогічність футболу по-своєму демонструє кожен матч. У чомусь це показав і сьогоднішній поєдинок у Львові. Припустімо, перший тайм завершився перемогою господарів поля, при цьому гості володіли доволі відчутною перевагою, набагато довше володіли м’ячем і били по воротах. Із іншого боку, треба відзначити, що луганці фактично не потрапляли у ствір, а перше ж потрапляння господарів – у чудовій контратаці (позначеній, однак, помилкою центрбека «Зорі») – завершилося взяттям воріт. По перерві, здавалося, справи луганців підуть іще гірше: команда дивувала недостатньою активністю в нападі, «Рух» натомість доволі спокійно контролював хід подій на полі, за нагоди намагаючись контратакувати. За таких ситуацій часто долю матчу – знову-таки, алогічно – вирішує чиясь помилка. От і тут: Вернидуб робить довжелезний пас у напад, цей пас ніхто з рухівців не перериває, а іранця Аллахяра по тому не зміг зупинити жоден із двох опонентів. 1:1.