Температура: 29°C
12ВЕР
«Минай» — «Чорноморець» — 2:2

Супернічия в Закарпатті

«Матч рівних суперників» – заяложений вислів, який дуже часто вживається футбольною пресою, тим не менше доводиться використовувати, зокрема, в контексті цього поєдинку. Спочатку, приблизно половину першого тайму, обидві команди грали дуже обережно, намагаючись передусім знайти слабкі місця в суперника. Далі як господарі, так і – особливо – гості посміливішали, відтак понеслися моменти! Що цікаво, більше таких створили одесити – воротар закарпатців здійснив принаймні чотири (!) сейви, однак гол провели господарі поля – з пенальті. В другому таймі розвиток подій на полі «закрутився» до максимуму. Коли «Минай» зробив рахунок 2:0, здавалося, «Чорноморцю» сьогодні не взяти очки – надто добре закарпатці грають на утримання. Однак підопічні Юрія Мороза на диво швидко й навіть легко зрівняли результат. Кульмінація ж зустрічі настала в останні хвилини: спочатку супермомент не використав Цитаішвілі, а потім Селезньов вимагав від арбітра ще одного пенальті, втім – 2:2!