Температура: 17°C
19ВЕР
«Зоря» — «Чорноморець» — 3:0

Луганці переривають смугу невдач

Першим досвідом самостійної «дорослої» праці для Віктора Скрипника став бременський «Вердер», і вже тоді цей чудовий фахівець показав світові весь спектр свого бачення футболу: його команди, як мовиться, ігрові – у розумінні, дотримуються атакувального стилю, намагаючись узяти очки на котрвипадами й міцною обороною, а саме комбінаційним атакувальним стилем. Головний «мінус» цього стилю – ймовірність пропустити гол під час власної атаки. Здається, поточного сезону цей аспект проявляється вповні: «Зоря» на диво часто втрачає очки й іще частіше – пропускає. От і сьогодні: за ураганним початком зустрічі – дуже швидкий гол, кілька класних моментів, настав, на жаль, уже традиційний цього сезону відрізок гри, коли луганська оборона дивувала помилками. Щастя господарів поля, що вони перед самим свистком на перерву збільшили перевагу до двох м’ячів, скориставшись нереалізацією моментів від «Чорноморця». По перерві в цілому продовжився аналогічний перебіг подій: луганці грали-атакували й дозволяли супернику грати-атакувати. Гостроти було вдосталь поблизу обох воріт. Одесити не використали кілька нагод і, як наслідок, пропустили втретє – 3:0 на користь «Зорі».