Температура: 15°C
16ЖОВ
«Дніпро-1» – «Колос» – 2:0

Підопічні Ігора Йовічевіча знову перемагають

Ймовірно, головною ознакою дій обох команд цього матчу стала просто-таки неймовірна щільність. Фактично кожна боротьба за м’яч супроводжувалася величезною напругою, й підсумок цього протистояння щоразу неможливо було передбачити. Візуально здавалося, що в значній кількості подібних епізодів-протистоянь гравці «Дніпра-1» брали гору завдяки одному фактору – вищому індивідуальному класу. Вже за підсумком першого тайму вони, при загалом рівній грі, перемагали – 2:0, і в обох випадках голи відбувалися саме за рахунок високих індивідуальних якостей певних виконавців (особливо відзначимо Довбика, котрий прогресує з кожним матчем і на сьогодні, можливо, володіє найкращим у VBET Лізі ударом лівою). У другому таймі, що слід відзначити, господарі поля дуже продумано діяли, відштовхуючись від рахунку, фактично не даючи змоги гостям «розгулятися» поблизу своїх воріт. Зі свого боку, дніпряни теж не особливо нагнітали обстановку на полі, втім, їм цього й не потрібно було робити.