Температура: 7°C
30ЖОВ
«Шахтар» — «Десна» — 4:1

«Гірники» переграють чергового суперника

У другому матчі 13 туру, як і в першому, хід подій на полі постійно змінювався, тож, як наслідок, і результат міг бути будь-яким. Зрозуміло, що «Шахтар» одразу захопив ініціативу й доволі швидко відкрив рахунок. Звиклу до контратак «Десну» такий розвиток ігрової ситуації шокував, і якийсь час здавалося, що чернігівці не розуміють, як вирівняти становище. Втім, після нової помилки центру захисту «гірників» «Десна» зрівняла рахунок і… не змогла його втримати й п’ять хвилин. «Шахтар», знову перебравши ініціативу, вийшов уперед, а надалі саме донеччани зазвичай створювали гострі епізоди. В таймі другому гості змушені були розкритись, однак вимушений ризик не пішов їм на користь – приймаюча команда почала забивати м’яч за м’ячем. Гра чернігівців остаточно вийшла з ладу, символом чого стали вражаючі помилки навіть найбільш досвідчених її виконавців. 4:1 – «Шахтар» переграє чергового суперника.