Температура: 8°C
21ЛИС
«Ворскла» — «Маріуполь» — 5:1

Полтавці громлять азовців

Продовженням 15 туру VBET Ліги став чудовий матч у Полтаві. Фактично одразу обидві команди кинулись атакувати, не змінюючи цю тактику впродовж усього ігрового часу. Доволі швидко проявилася вищість «Ворскли», запорукою чого стало те, що полтавці володіють футболістами набагато досвідченішими. Наслідком цього стало те, що господарі поля ще до перерви двічі забили – одного разу після чудової комбінації, вдруге через помилку кіпера маріупольців. Гості, натомість, своїх шансів не використали. В другому таймі події розвивалися ще швидше, цікавіше, емоційніше. Азовці зуміли скоротити відставання у рахунку, проте фатальним для них стало вилучення футболіста, котрий вийшов на заміну. Це полегшило завдання полтавцям, отож вони з певною методичністю стали закидати м’ячі у ворота деморалізованих гостей. Фінальний рахунок гри – 5:1 на користь «Ворскли».