Переможна клубна рекордна серія Колосу триває 4 гри, м’ячі 5-1

Всього зіграно 7 матчів: +3=1-3 м’ячі 8-7

На полі Колоса – 3 матчі: +1=1-2 м’ячі 4-5

На полі Колоса – 2 матчі: +0=1-1 м’ячі 2-3

Останній матч на полі Колоса – 15.08.2021. 4-й тур Чемпіонату України-2021/2022

Голи: 0:1 – А. Борячук (24), 1:1 – Є. Новак (65).

Цікаві факти та можливі події

Колос проведе 80-й матч в УПЛ.

Переможна клубна рекордна серія Колосу триває 4 гри, м’ячі 5-1.

Гравці Колосу забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 7-ми ігор – 8 голів.

Рух не перемагає в УПЛ 3 гри поспіль: 2 нічиї та поразка.

20-й гол в УПЛ може забити Сергій Мякушко, 15-й – Сергій Болбат (обоє – Колос), Олексій Довгий (Львів), 10-й – Євгеній Смирний (Колос).

Колос при Ярославу Вишняку на своєму полі в УПЛ внічию ще не грав – 4 матчі: 3 перемои та поразка.

28СЕР
«Колос» — «Рух» — 2:0

Ковалівці вдруге перемагають

Минулого року, очоливши «Колос», Ярослав Вишняк одразу окреслив принципи бачення футболу, від яких очевидно не збирається відмовлятися. Так, його підопічні намагаються провести швидкий гол, потім діяти на контратаках, граючи надзвичайно акуратно й щільно в обороні.

Все це проявилось у сьогоднішньому матчі.

Ковалівці, можна сказати, реактивно відкрили рахунок, опісля чого запропонували супернику проявити ініціативу в нападі. Атакувати в «Руху» було непросто – припустімо, за весь перший тайм львів’яни створили тільки дві нагоди з когорти голевих.

По перерві львів’яни активізували атакувальні рухи, однак переважну частину ігрового часу все ж панували середні швидкості.

Під завісу матчу сили почали залишати гостей, відтак під час однієї з контратак господарі поля збільшили результат – 2:0.

Прикметно, що другий м’яч ковалівців забив Антон Безбородько, який минулого туру відзначився дублем за «Зорю»!