Всі матчі
Серпень 2023
02.08.2023
VBET Ліга
2
Верес
Шахтар
"Авангард"
04.08.2023
Чемпіонат U-19
2
Оболонь
Динамо
НТБ "Оболонь"
Чемпіонат U-19
2
Минай
ЛНЗ
СКІФ
Чемпіонат U-19
2
Олександрія
Металіст 1925
КСК "Олімп"
Чемпіонат U-19
2
Верес
Шахтар
НТБ "Верес"
VBET Ліга
2
Оболонь
Динамо
"Оболонь Арена"
05.08.2023
Чемпіонат U-19
2
Дніпро-1
Полісся
НТБ СК "Дніпро-1"
Чемпіонат U-19
2
Зоря
Кривбас
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
Чемпіонат U-19
2
Рух
Ворскла
"ім. Б. Маркевича"
Чемпіонат U-19
2
Колос
Чорноморець
НТБ "Колос"
VBET Ліга
2
Минай
ЛНЗ
"Минай"
VBET Ліга
2
Олександрія
Металіст 1925
КСК "Ніка"
06.08.2023
VBET Ліга
2
Дніпро-1
Полісся
"Авангард"
VBET Ліга
2
Колос
Чорноморець
"Колос"
VBET Ліга
2
Зоря
Кривбас
"Арена Лівий берег"
VBET Ліга
2
Рух
Ворскла
"Арена Львів"
11.08.2023
Чемпіонат U-19
3
Чорноморець
Оболонь
СОК "Люстдорф"
Чемпіонат U-19
3
Шахтар
Олександрія
"Арсенал-Арена"
Чемпіонат U-19
3
Колос
Верес
НТБ "Колос"
Чемпіонат U-19
3
Полісся
Рух
"Спартак-Арена"
12.08.2023
Чемпіонат U-19
3
Ворскла
Зоря
"Молодіжний"
Чемпіонат U-19
3
Минай
Дніпро-1
СКІФ
Чемпіонат U-19
3
Динамо
Металіст 1925
НТБ "Конча-Заспа"
Чемпіонат U-19
3
Кривбас
ЛНЗ
НТБ "Гірник"
VBET Ліга
3
Чорноморець
Оболонь
"Чорноморець"
VBET Ліга
3
Полісся
Рух
"Центральний міський стадіон "Полісся"
VBET Ліга
3
Колос
Верес
"Колос"
13.08.2023
VBET Ліга
3
Минай
Дніпро-1
"Минай"
VBET Ліга
3
Ворскла
Зоря
"Ворскла" ім. О. Бутовського
VBET Ліга
3
Кривбас
ЛНЗ
"Гірник"
14.08.2023
VBET Ліга
3
Шахтар
Олександрія
"Арена Лівий берег"
17.08.2023
Чемпіонат U-19
4
Зоря
Олександрія
Олімпійський коледж ім. І. Піддубного
Чемпіонат U-19
4
ЛНЗ
Полісся
ЛНЗ-Арена
18.08.2023
Чемпіонат U-19
4
Металіст 1925
Минай
"Арсенал-Арена"
Чемпіонат U-19
4
Верес
Ворскла
НТБ "Верес"
Чемпіонат U-19
4
Рух
Колос
"ім. Б. Маркевича"
VBET Ліга
4
ЛНЗ
Полісся
"Черкаси-Арена"
VBET Ліга
4
Зоря
Олександрія
"Арена Лівий берег"
19.08.2023
Чемпіонат U-19
4
Дніпро-1
Оболонь
НТБ СК "Дніпро-1"
Чемпіонат U-19
4
Чорноморець
Динамо
СОК "Люстдорф"
Чемпіонат U-19
4
Кривбас
Шахтар
НТБ "Гірник"
VBET Ліга
4
Верес
Ворскла
"Авангард"
VBET Ліга
4
Металіст 1925
Минай
"Арена Лівий берег"
VBET Ліга
4
Рух
Колос
"Арена Львів"
20.08.2023
VBET Ліга
4
Дніпро-1
Оболонь
"Авангард"
VBET Ліга
4
Чорноморець
Динамо
"Чорноморець"
VBET Ліга
4
Кривбас
Шахтар
"Гірник"
25.08.2023
Чемпіонат U-19
5
Олександрія
Полісся
КСК "Олімп"
Чемпіонат U-19
5
ЛНЗ
Металіст 1925
ЛНЗ-Арена
26.08.2023
Чемпіонат U-19
5
Ворскла
Чорноморець
"Молодіжний"
Чемпіонат U-19
5
Рух
Дніпро-1
"ім. Б. Маркевича"
Чемпіонат U-19
5
Минай
Зоря
"Сокіл"
Чемпіонат U-19
5
Динамо
Верес
НТБ "Конча-Заспа"
VBET Ліга
5
ЛНЗ
Металіст 1925
"Черкаси-Арена"
Чемпіонат U-19
5
Колос
Шахтар
"Арсенал-Арена"
VBET Ліга
5
Олександрія
Полісся
КСК "Ніка"
27.08.2023
Чемпіонат U-19
5
Оболонь
Кривбас
НТБ "Оболонь"
VBET Ліга
5
Минай
Зоря
"Минай"
VBET Ліга
5
Колос
Шахтар
"Колос"
VBET Ліга
5
Ворскла
Чорноморець
"Ворскла" ім. О. Бутовського
28.08.2023
VBET Ліга
5
Оболонь
Кривбас
"Оболонь Арена"
31.08.2023
Чемпіонат U-19
6
Верес
Чорноморець
НТБ "Верес"
Україна, 01133, Київ,
пров. Лабораторний, 7-А.
тел.: +38 044 521 06 99,
info@upl.ua