Favbet League
Fantasy League
24/06
Пенальтійський гольовий рекорд дублерів «Дніпра» залишився недосяжним

У ході минулого Чемпіонату України серед гравців до 21-го року (U-21) арбітри 99 разів призначали 11-метрові удари, а реалізованих пенальті було 76

22/06
Гольові серії українців з австрійцями не продовжилися

Збірна України, поступившись у матчі фінальної частини Євро-2020 від збірної Австрії з рахунком 0:1, перервала свій гольовий серіал…

18/06
Переможні серіали рано чи пізно завершуються

Кожна команда виходить на поле, налаштовуючись на перемогу, намагаючись продовжити переможний серіал якнайдовше…

Євроювілейну гру відзначили перемогою
17.06.2021 21:52

Матч зі збірною Північної Македонії перервав програшний серіал збірної України у фінальній частині Чемпіонатів Європи, який із 15 червня 2012 року тривав 6 матчів

Бомбардири українських команд – учасники Favbet Ліги
17.06.2021 08:15

У нинішній добірці йтиметься про найкращих бомбардирів у лавах українських команд за часів Незалежності, які брали участь у Чемпіонатіи-2020/21

Гвардійці українських команд
16.06.2021 09:21

У нинішній статистичній ітиметься піде про гвардійців у лавах українських команд за часів Незалежності

15.06.2021 09:32

У минулому Чемпіонаті України серед гравців до 21-го року (U-21) автором найшвидшого з усіх 75-ти дублів став нападник «Динамо» Владислав Ванат

Колектив Української Прем’єр-Ліги вітає ФК «Олімпік» із Днем заснування!
15.06.2021 08:04