16БЕР
«Чорноморець» — «Олександрія» — 0:3

Підопічних Шарана нарешті прорвало

Одна з характерних рис «Чорноморця» часів Ангела Червенкова – стандарти. Риса унікальна: одесити часто забивають після стандартних положень і… часто пропускають.

Іще одна специфіка «моряків» у нинішньому стані – ставка на контратаки, чудова гра на утримання потрібного рахунку й труднощі, якщо треба відіграватися.

Нині обидві риси проявилися вповні.

Уже після першого тайму одесити «горіли» – 0:3. Щоразу цьому передувало стандартне положення, вміло розігране гостями. Можливо, хід матчу був би інший, не пропусти господарів поля так рано – вже на п’ятій хвилині. Тим паче, якби за рахунку 0:1 Аржанов реалізував пенальті…

По перерві мав місце зовсім інший малюнок гри. «Олександрії», завдяки рахунку, вийшла на поле в спокійному настрої, а «Чорноморцю» не було чого втрачати. Як наслідок – активні дії обох команд і чимала кількість голевих моментів.

Утім, забитих м’ячів не було, відтак результат першого тайму залишився фінальним – 0:3.