20ТРА
29-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

Болгарин Ангел Червенков провів 50-й матч біля керма різних клубів УПЛ

• Шахтар за 3 тури до завершення Чемпіонату стає 12-разовим чемпіоном України.
  • «Гірники» на полях суперників зберігають свої ворота «сухими» протягом рекордних для Чемпіонатів 810-ти хвилин.
  • Шахтар при Паулу Фонсека здобуває 100-ту перемогу у всіх турнірах: 73 – в Чемпіонатах, 16 – єврокубках, 10 – Кубку та 1 – в Суперкубку.
  • Шахтар забиває 100-й гол в УПЛ у ворота Зорі.
  • Карлос Де Пена стає автором 100-го голу Динамо у ворота Маріуполя за час зустрічей суперників в УПЛ.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня 2018 року триває вже 26 матчів: +22=4.
  • Динамо завершило 2 клубні домашні рекордні серіали: безвиграшний та нічийний, які тривали по 3 матчі.
  • Динамівці не програють в УПЛ 13 матчів поспіль: +10=3.
  • Гравці Шахтаря на полі луганського клубу забивають голи у всіх 20-ти іграх УПЛ – 54 м'ячі.
  • Безвиграшна в УПЛ серія Маріуполя в матчах з Динамо з 11 вересня 2011 року триває 15 матчів: =2-13.
  • Зоря на своєму полі не грає внічию в Чемпіонаті з 10 листопада впродовж 8-ми ігор: 4 перемоги та 4 поразки.
  • Завершується безгольовий серіал Чорноморця на полі Олімпіку, який тривав 496 хвилин.
  • Маріуполь перервав свою безгольову серію у ворота Динамо, яка з 4 травня 2018 року продовжувалася 435 хвилин.
  • Завершился безгольова серія азовського клубу в матчах з динамівцями, яка тривала 414 хвилин.
  • Зоря не може в УПЛ забити гол Шахтарю впродовж 311-ти хвилин.
  • Ворскла завершила домашній безвиграшний серіал в Чемпіонатах, який із 11 листопада минулого року тривав 6 матчів поспіль: =3-3.
  • Закінчився безвиграшний серіал полтавчан у зустрічах з «канонірами», який з 18 травня 2013 року продовжувався 5 ігор: 2 нічиї та 3 поразки.
  • Полтавчани завершили пропускну серію у Чемпіонаті, яка з 18 березня тривала 7 турів підряд – 13 м’ячів.
  • Карпати перервали свою безвиграшну серію у Чемпіонаті, яка з 14 квітня продовжувався 5 ігор: =2-3.
  • Арсенал-Київ збільшив клубний рекорд, не граючи в гостях внічию впродовж 22-х ігор: 6 перемог та 16 поразок.
  • 200-й безгольовий матч Арсеналу-Київ в УПЛ.
  • Переможна домашня серія Олімпіку в поєдинках з Чорноморцем триває вже 6 матчів.
  • «Моряки» в УПЛ не знають виїзних поразок 6 матчів поспіль: +2=4.
  • Динамівець Віктор Циганков забиває 40-й гол за кар’єру: 31 – в УПЛ, 6 – єврокубках, 2 – в Кубку і один – у збірній Україні.
  • 15-й гол в УПЛ забиває Валерій Федорчук (Маріуполь), Сергій Мякушко (Карпати), 1-й – уругваєць Карлос Де Пена (Динамо, в 5-й грі), Роман Вантух (Олімпік, у 10-й).
  • Зоря зазнає 90-ї поразки при Юрію Вернидубі у всіх турнірах: 69 – в УПЛ, 12 – єврокубках та 9 – в Кубку.
  • Динамо при Олександру Хацкевичу провело 60-й матч в УПЛ: +42=12-6 м’ячі 113-38.
  • Володимир Шаран зазнає 60-ї поразки в УПЛ біля керма різних клубів: 48 – в Олександрії, 9 – в Говерлі та 3 – в Карпатах.
  • Олександрія збільшує клубну рекорду пропускну домашню серію в Чемпіонаті до 12-ти ігор – 16 м’ячів.
  • Динамо при Олександру Хацкевичу здобуло 30-ту домашню перемогу у всіх турнірах: 22 – в Чемпіонатах та 8 – у єврокубках.
  • Болгарин Ангел Червенков провів 50-й матч біля керма різних клубів УПЛ: +13=9-28 м’ячі 47-76.
  • 130-й «сухий» домашній матч Ворскли в УПЛ.
  • 30-й гостьовий матч Львова в УПЛ: +8=10-12 м’ячі 22-35.
  • Львів перервав програшну в УПЛ рекордну для клубу серію, яка тривала 6 (!) ігор.
  • Завершується і безгольовий серіал Львова, який в УПЛ тривав 375 хвилин.
  • Олександрія не знає радості перемоги в Чемпіонаті 4 тури поспіль: нічия та 3 поразки.
  • Олександр Ткаченко (Ворскла) перервав свій пропускний серіал в УПЛ, який з 13 жовтня 2017 року тривав 11 ігор – 21 гол.
  • 150-й матч в УПЛ проводить Ігор Пердута (Ворскла), 50-й – Михайло Козак (Десна), Микола Матвієнко (Шахтар).
  • 50-й гол в Чемпіонатах пропускає Микита Шевченко (Зоря).
  • 1-а в УПЛ перемога Карпат над Десною – в 4-й грі.
  • 1-й раз в УПЛ вилучаються з поля Карім Йода (Карпати, у 10-й грі), Денис Норенков (Чорноморець, в 15-й).
  • Завершився гольовий серіал в УПЛ Арні Вільхамссона (Чорноморець), який тривав 3 матчі – 4 м’ячі.
  • 1-а перемога Львова при Богдану Блавацькому – в 5-й грі.
  • Крістіан Понде стає автором 200-го голу команд-господарів нинішнього чемпіонату.
  • На матчах туру побував 700 000-й глядач поточного Чемпіонату.