18СЕР
«Зоря» — «Олександрія» — 1:2, «Львів» — «Шахтар» — 0:2

Сьогодні в Чемпіонаті УПЛ перемагають тільки гості

Зовсім різними видались два матчі, які закрили основну програму 4 туру.

У Запоріжжі зустрілися приблизно рівні за класом колективи, а переміг той, хто мав свіжіший вигляд і зумів скористатися промахами опонента. До середини другого тайму тримався рахунок 0:0, подальший розвиток подій міг бути будь-яким, утім, як здається, «Зорю» таки підвела втома й дуже щільний графік матчів. Пропустивши раз, луганці пропустили ще й узагалі могли поступитись іще з більшим рахунком. Черговий гол Лєднєва зі штрафного лише скоротив відставання в рахунку, однак не вберіг Віктора Скрипника від першої тренерської поразки в Україні.

Натомість у Львові мав місце інший розвиток подій: вищий за класом «Шахтар» іще до перерви оформив комфортну перевагу в рахунку, а в другому таймі діючи «за результатом». Таким чином підопічні Луїша Каштру зостаються єдиною командою Чемпіонату, котра не втрачала очок.