28ВЕР
«Карпати» — «Колос» — 1:2

Ковалівці здобувають виїзну перемогу у Львові

Період невдач у «Карпатах» триває: галичани не можуть перемогти в третьому матчі поспіль. Особливу прикрість їм може додавати думка, що сьогодні вони були близькі щонайменше до нічиєї, однак за рахунку 1:2 не змогли реалізувати пенальті…

Від самого початку зустрічі «Колос» обрав тактику з двома засадничими началами: гра від контратак і намагання вичавити максимум із мінімум. Можна сказати, обидва начала спрацювали.

По суті, всю зустріч, надто в першому таймі, господарі поля мали перевагу над гостями. «Карпати» підкосили кілька факторів: невикористання своїх моментів, певна нервозність у діях, а головне – огріхи в обороні.

«Завдяки» перерахованим «мінусам» опонента підопічні Костищина й зуміли взяти три очки. Окремо слід зауважити, що цього разу «Колос» сповна використав іще один свій «козир» – неймовірно злагоджені дії під час переходу з оборонної фази гри в атакувальну.