19ЖОВ
«Зоря» — «Десна» — 2:1

Луганці здобувають вольову перемогу

Який маркер свідчить про тактику підопічних Олександра Рябоконя на матч – атакувальну чи захисну? Минулого сезону таким маркером була кількість форвардів у основі. Цього сезону – кількість опорних хавів: якщо він один, значить, чернігівці мають намір грати «першим номером»; якщо «хвилерізів» двоє, значить, «Десна» планує віддати ініціативу супернику.

Сьогодні в Запоріжжі підопічні Рябоконя вийшли на матч із Огірею та Богдановим, і відповідна тактика проглядала впродовж усіх 90 хвилин: гості віддали ініціативу господарям, набагато рідше стикалися з м’ячем. І, що показово, до останніх хвилин гри ця тактика цілком спрацьовувала: «Десна» перемагала, майже не даючи «Зорі» створювати моменти.

Однак, як ми знаємо, підсумок футбольного матчу спрогнозувати неможливо! Й от сьогодні в Запоріжжі: на останніх хвилинах 1:1, 2:1 і перемога господарів поля!