24ЛИС
«Динамо» — «Маріуполь» — 3:0

Кияни здобувають перемогу з великим рахунком

Десь посередині поточної осені підопічні Бабича змінили тактичну схему, взявши на озброєння модель із трьома центральними захисниками й двома фланговими футболістами. Дуже скоро ця «реформа» дала позитивний результат. Утім, після сьогоднішнього матчу, ймовірно, наставник південців дещо переосмислить…

Річ навіть не в тім, що кияни провели у ворота гостей три м’ячі. Справа в тому, що, крім трьох точних ударів, господарі поля створили просто дивовижну кількість нагод забити ще. І складно сказати, чому маріупольці дозволяли динамівцям так легко проникати в свою карну зону: можливо, через недостачу гравців на флангах, можливо, через незвично велику кількість виконавців у центрі оборони.

Але факт є фактом: столична команда домінувала впродовж усіх 90 хвилин, маючи чимало нагод забивати.

Парадокс у тому, що навіть за такого розвитку подій на полі гра могла завершитися з будь-яким рахунком: аж до початку останньої 15-хвилинки, поки на табло «світився» результат 1:0, перевага киян була хиткою. Втім, цього разу, на відміну від зустрічі з «Карпатами», «Динамо» довело гру до перемоги.