25СЕР
«Шахтар» — «Динамо» — 1:3

«Динамо» — володар Суперкубка України 2020 року!

Це був один із найбільш пам’ятних і результативних розіграшів національної Суперчаші. Прекрасний рівень футболу, висококласні гравці, інтрига з перших до останніх хвилин — усе це ми побачили на НСК «Олімпійський» 25 серпня.

По суті, єдиним фактором, який підіпсував враження від поєдинку, став несподівано сильний дощ над вечірнім Києвом. Однак, звичайно, він уплинув на дії обох команд.

…Кияни вже в другій третині першого тайму вели в рахунку 2:0. Утім, те, наскільки «Шахтар» є висококласною командою, довели Мораес, який скоротив відставання в рахунку, і Тете, який міг його зрівняти.

Все це було до перерви. А опісля відпочинку «гірники» майже безупинно володіли м’ячем. Натомість «Динамо» стійко оборонялось і… терпіло. Врешті, за терпіння кияни були винагороджені, коли Соль встановив остаточний рахунок.

3:1 на користь киян і вони — володарі Суперкубка України 2020 року!