29СЕР
«Минай» — «Шахтар» — 1:1

Закарпатці виривають нічию у протистоянні з грандом

Здається, в Чемпіонаті VBET Ліги поточного сезону можливі будь-які результати, тож будь-яким результатам не варто дивуватися. Своєрідним підтвердженням цього стану справ став матч між закарпатцями й донеччанами. Зрозуміло, всі бачили однозначним фаворитом «Шахтар», утім, насправді рахунок цього матчу між бути будь-яким. Припустімо, вже на 15 хвилині «гірники» опинилися в меншості: центрбек Марлон, від якого очікують більшого, отримав червону картку й залишив поле. Це надихнуло закарпатців, вони активніше пішли вперед і взагалі до перерви мало в чому поступалися віце-чемпіону України. До перерви «Шахтар» таки відкрив рахунок, і на другий тайм вийшов у всеозброєнні, очікуючи штурму від «Минаю». Втім, дуже тривалий час донеччани, по суті, бездоганно діяли в обороні й у середній лінії, нічого не дозволяючи супернику. Аж ось за 14 хвилин до фінального свистка закарпатці зрівнюють рахунок! Це стрепехнуло «Шахтар», гравці якого в кілька разів підвищили швидкість гри. Останні хвилини – супердрама з великою кількістю нервів, боротьби і… карток. Однак рахунок не змінився – 1:1.