12ВЕР
«Колос» — «Маріуполь» — 1:3

Азовці здобувають надважливу перевагу на виїзді

Чи не кожним матчем поточного сезону ковалівська команда, котра цього літа пробилася в єврокубки, показує, що ввійшла в дуже непростий період випробувань. Ранній виліт із тих же ЄК, регулярні втрати очок у Чемпіонаті, пошуки в ігровій моделі, зміна тренера… Сьогоднішній матч із одним із аутсайдерів VBET Ліги винятком не став – за підсумком першого тайму «Колос» «горів» – 0:2. Причому десь до 30-ї хвилини перевага гостей була дуже відчутною. Лише по тому господарі по-справжньому взялися за справу, й ми побачили справді класну команду, яка показує сучасний футбол, атакує й створює моменти. В другому таймі підопічні Сергія Кузнєцова майже безперервно володіли м’ячем і атакували; від середини половини гри №2 перевага команди в білому була величезною. Колосальні зусилля ковалівців дали їм змогу скоротити відставання в результаті, створити кілька чудових голевих нагод і… В ендшпілі гри азовці зловили господарів поля на контратаці й забили втретє.