22ЛИС
«Верес» — «Металіст 1925» — 2:0

Рівняни продовжують приємно дивувати

Завершальний матч 15 туру VBET Ліги не належав до найвидовищніших. Припустімо, в першому таймі був зафіксований один голевий момент, який і завершився взяттям воріт – гостьових. До того обидва колективи дотримувались обережного стилю гри, передусім намагаючись не пропустити. Більш активним у нападі був «Верес», саме його футболісти довше володіли м’ячем. Так було в першому таймі, а на другий «Металіст 1925» виходив із розумінням, що треба виправляти ігрове становище, втім, харків’янам так і не вдалося досягти помітного прогресу в атакувальних діях. Натомість рівняни, вміло провівши контрвипад, збільшили рахунок до 2:0. Такий розвиток подій згубно вплинув на гостей: вони ніяк не могли знайти ключі до воріт господарів, а ті, своєю чергою, класно вибігали в контратаки, створивши ще кілька нагод провести гол. Але рахунок так і залишився 2:0 на користь рівнян.