28ЛИС
16-й тур Чемпіонату юнацьких команд мовою чисел та фактів

Рекордна, 90-та, велика перемога «Динамо» в юнацьких Чемпіонатах

• Рекордна, 90-та, велика перемога Динамо в юнацьких Чемпіонатах, в тому числі 2-а над Минаєм.
  • 2-а велика перемога Зорі над Олександрією.
  • 10-та велика поразка юнаків Минаю.
  • 240-й матч Ворскли в Чемпіонатах юнацьких команд: +99=54-87 м’ячі 376-328, 210-й – Маріуполя: +72=42-96 м’ячі 291-358.
  • Безнічийний серіал юнаків Маріуполя збільшився до 18-ти ігор: 8 перемог та 10 поразок.
  • 10-а перемога Інгульця в юнацьких Чемпіонатах.
  • Юнаки Зорі не пропускають голів впродовж 321-ї хвилини, Металіста 1925 – 317-ти.
  • Закінчився безгольовий серіал Чорноморця в юнацьких Чемпіонатах, який тривав впродовж 343-х хвилин.
  • Даниїл Алефіренко стає автором 30-го дублю юнаків Зорі.
  • 2-й дубль в юнацьких Чемпіонатах оформлює Даниїл Алефіренко (Зоря), 1-й – Денис Нагнойний (Зоря, у 49-й грі).
  • 10-й гол в Чемпіонатах юнацьких команд забиває Самба Діалло (Динамо), 1-й – Андрій Донцов (Інгулець, у 32-й грі), Артур Уваров (Динамо, у 5-й).
  • У 2-му для себе юнацькому клубі дебютує Орест Кузик (Рух), який раніше виступав за Динамо, Валерій Бондаренко (Ворскла) – за Арсенал, Антон Байдал (Минай) – за Маріуполь.
  • Дебютують в Чемпіонатах юнацьких команд Остап Либик, Микола Марченко (обоє – Львів), Євгеній Ткачук (Металіст 1925).
  • 1-й в юнацьких Чемпіонатах нереалізований пенальті гравцями Вересу – після 2-го удару.
  • 2-й раз в юнацьких Чемпіонатах виконував пенальті Максим Переходько (Верес) – 1-й промах, 2-й – Олександр Вівдич (Олександрія) – 1-й промах.
  • 8-й раз в Чемпіонатах юнацьких команд пробивався пенальті у ворота Івана Пахолюка (Колос) – 5-й промах, 5-й – Олександра Сапутін (Зоря) – 3-й промах.
  • 2-й раз вилучається з поля Богдан Слюбик (Рух), 1-й – Едуард Козік (Шахтар, у 29-й грі).
  • 10-й раз вилучає з поля гравців арбітр Андрій Вербецький (Одеська область).
  • Колос стає автором 60-ї перемоги команд-господарів в поточному в Чемпіонаті юнацьких команд.
  • Ігор Горбач (Динамо) стає автором 400-го гола поточного юнацького Чемпіонату.